Aktualności:
6. Międzynarodowym Masowy Bieg "Pieniny 2012" 29 Czerwiec 2012 o 22:01

Około 240 zawodników wystartowało w 6. Międzynarodowym Masowym Biegu "Pieniny 2012".
W zawodach wystartowały reprezentacje szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Pienin i Podhala, oraz z Rytra i Spiskiej Starej Wsi. Zawodnicy mieli do pokonania Najmłodsi 1000 i 2000m.
Uroczysta dekoracja zwycięzców odbyła się popołudniu w Amfiteatrze "Pod wierzbą". Puchary, dyplomy i nagrody najlepszym zawodnikom wręczył wójt Stanisław Gawęda z Krościenka.
Organizatorem zawodów była Fundacja Dzieci Pienin. Projekt dofinansowany został ze środków Województwa Małopolskiego.
Wyniki:

Szkoły podstawowe:
Bieg na 100 m, chłopcy rocznik 2001
1. Daniel Siedlarczyk, SP Kluszkowce
2. Przemysław Dziatkiewicz, SP Kluszkowce
3. Piotr Jandura, SP Krościenko

Bieg na 100 m, dziewczyny rocznik 2001
1. Paulina Tomasiak, SP Rytro
2. Monika Jama, SP nr 1 Szczawnica
3. Oliwia Smolarska, SP nr 1 Szczawnica

Bieg na 100 m, chłopcy rocznik 2000
1. Karol Rams, SP Rytro
2. Rafał Hagowski, SP Kluszkowce
3. Bartek Kubik, SP nr 1 Szczawnica

Bieg na 100 m, dziewczyny rocznik 2000
1. Aleksandra Jama, SP nr 1 Szczawnica
2. Magdalena Tokarczyk, SP Krościenko
3. Katarzyna Chlebek, SP Ochotnica Dolna

Bieg na 100 m, chłopcy rocznik 1999
1. Adrian Tomasiak, SP Rytro
2. Wiktor Czaja, SP nr 1 Szczawnica
3. Wiktor Kordas, SP nr 1 Szczawnica

Bieg na 100 m, dziewczyny rocznik 1999
1. Barbara Wójcik, SP Grywałd
2. Gabriela Piszczek, SP Krościenko
3. Klaudia Gruca, SP Krośnica

Gimnazjum:

Bieg na 2000 m, dziewczyny rocznik 1998
1. Weronika Mogilska, Gimnazjum Szczawnica
2. Renata Knutelska, Gimnazjum nr 3
3. Anna Symela, Gimnazjum nr 3

Bieg na 2000 m, chłopcy rocznik 1998
1. Grzegorz Gołdyn, Gimnazjum nr 1
2. Wojciech Zasadni, Gimnazjum nr 3
3. Paweł Heldak, Gimnazjum Szczawnica

Bieg na 2000 m, dziewczyny rocznik 1997
1. Katarzyna Wyrostek, Gimnazjum Szczawnica
2. Magdalena Rusnak, Gimnazjum nr 3
3. Magdalena Wiercioch, Gimnazjum Szczawnica

Bieg na 2000 m, chłopcy rocznik 1997
1. Paweł Ubik, Gimnazjum nr 1
2. Marek Wójcik, Gimnazjum nr 1
3. Rafał Bodziuch, Gimnazjum Szczawnica

Bieg na 2000 m, dziewczyny rocznik 1996
1. Weronika Ondycz, Gimnazjum Szczawnica
2. Maria Kurnavova, Gimnazjum Słowacja

Bieg na 2000 m, kategoria chłopcy rocznik 1996
1. Dawid Jarosław Adamczyk, Gimnazjum nr 1
2. Marek Strama, ZSPiG Skrzypne
3. Miłosz Kozielec, Gimnazjum Szczawnica

Szkoły ponadgimnazjalne:
Bieg na 2000 m, dziewczyny
1. Monika Liptak, Zespół Szkół Krościenko
2. Paulina Gemzova, Słowacja
3. Monika Rapta, I LO Rabka Zdrój

Bieg na 2000 m, chłopcy
1. Wojciech Suchwałko, KS Obidowiec
2. Kamil Guroś, ZSZiP Krościenko
3. Kamil Kapłon, I LO Rabka Zdrój