Willa pod Klonem w Szczawnicy - Szczawnica [pozostałe firmy]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Willa pod Klonem w Szczawnicy

adres: Willa pod Klonem w Szczawnicy
Park Górny 16
34-460 Szczawnica

Informacje

Obiekt połozony w malowniczej i zacisznej okolicy Szczawnicy, jaką jest park uzdrowiskowy. Pokoje z łazienkami oraz bez łazienek posiadają w większości balkony. Z okien pokoi widok na Palenicę i Trzy Korony. Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy. Do dyspoycji gości ogród z grillem oraz ogrodzony parking. Na miejscu mozna skorzystać z gabinetu odnowy biologicznej tj. usług fryzjerskich i kosmetycznych oraz solarium.

Dodatkowe informacje: - 300 m do centrum, - 300 m do Zdroju, - 400 m do Kolei Linowej na Palenice oraz do trasy pieszo rowerowej na Słowację, - 800 m do stacji PKS, - możliwość rezerwacji telefonicznie lub maillowo, - zniżki po sezonie.

Nasz obiekt znajduje sie blisko sanatorium Inhalatorium, Papiernik, Hutnik. Korzystając z leczenia sanatoryjnego na własną rękę polecamy zakwaterowanie u nas w pokojach jedno-, dwu-. trzy-, i czteroosobowych. Na zabiegi do Inhalatorium 5 min., do pijalni 7 min. ZAPRASZAMY

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nowy Dworzec Gościnny w którym odbywają się koncerty, konferencje oraz imporezy kulturalne na skalę światową.

OFERTA  WOLNE MIEJSCA FERIE ZIMOWE 2013!!!

10% znizki na usługi fryzjerskie, 20% znizki na solarium

atuty obiektu - parking - grill: w pokojach - TV/SAT - radio - balkon - czajnik - natrysk - łazienka - internet

Mapa

49.425959,20.487259