Aleksandrówka Pensjonat Szczawnica - Szczawnica [Pensjonaty]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Aleksandrówka Pensjonat  Szczawnica

adres: Aleksandrówka Pensjonat Szczawnica
Park Dolny 14
34-460 Szczawnica

telefon: 018 262-21-75

komórka: 795 000 014

email: wyślij wiadomość

Informacje

Pensjonat "ALEKSANDRÓWKA" dawna Światkówka, znajduje się w Szczawnicy w malowniczym zakątku gór Pienin, na południowym stoku góry Bryjarki w Parku Dolnym. Obiekt znajduje się w centrum Szczawnicy, w bliskiej odległości do dworca autobusowego, zakładu przyrodoleczniczego oraz wyciągów narciarskich.

Oferta

"ALEKSANDRÓWKA" dysponuje pokojami 1, 2 ,3 i 4 - osobowymi, wykonanymi w drewnie w stylu góralskim. Wszystkie pokoje wyposażone są w radia , telewizory, TV Sat. Pensjonat może zakwaterować 50 osób. Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny. Na terenie domu wczasowego znajduje się aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Na zewnątrz znajdują się: parking strzeżony, garaże, plac zabaw dla dzieci, krąg ogniskowy

Atrakcje

Naszym gościom proponujemy korzystanie z sauny i z yakuzi. Do dyspozycji gości swietlica ze stołem do tenisa stołowego gry w "piłkarzy" oraz minisiłownie. "ALEKSANDRÓWKA" prowadzi kompleksową obsługę gości, organizuje wypoczynek letni i zimowy, a także wiele innych atrakcji : ogniska, spływy Dunajcem, przejazdy dorożkami, kuligi, naukę jazdy konnej i na nartach.

Mapa

49.427839,20.479360

wyślij wiadomość