Dom u Kasi w ogrodzie - Krościenko nad Dunajcem [Apartamenty, Domki letniskowe]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

 Dom u Kasi w ogrodzie

adres: Dom u Kasi w ogrodzie
Jarek 13
34-450 Krościenko nad Dunajcem

telefon: +48 692 407 384

Informacje

Zapraszamy w sezonie letnio - zimowym. Posiadamy do Państwa dyspozycji 3 pokoje komfortowe w stylu apartamentu i połączone szeregowo. Każdy apartament posiada osobne wejście, salon dzienny na dole, łazienkę oraz sypialnię, która znajduje się na górze. Z salonu jest bezpośrednie wyjście do ogrodu a tam huśtawki i ławeczki przeznaczone dla Państwa i dzieci a także miejsce na grilla.

Informacje dotyczącą cen podajemy telefonicznie (ceny są różne w zależności od okresu wynajmu). Obok domku znajduje się parking na którym bezpiecznie można parkować samochód. Nasz domek oddalony jest 1200 m od centrum Krościenka a w odległości 300 m znajduje się wyciąg narciarski. Lokalizacja domku tworzy doskonałą bazę wypadową na szlaki turystyczne, pieszo - rowerowe w Pieniny. W bliskiej odległości (1 km) znajdują się źródła wód mineralnych, szczawy alkaliczno- słone Stefan i Michalina.

Poza tym polecamy okoliczne atrakcje turystyczne regionu:

Spływ Dunajcem (15 km), Jezioro Czorsztyńskie, liczne wyciągi narciarskie w Niedzicy, Kluszkowcach, Szczawnicy. Przejście graniczne ze Słowacją -piesze (4km) samochodowe (15km), wąwóz Homole, zamki w Czorsztynie i Niedzicy.

Serdecznie zapraszamy! Katarzyna i Wiesław Leśniak.

Uwaga w okresie zimowym proponujemy duże zniżki!

Mapa

49.452595,20.430952