Wille regionalne: Chata Spiska, Chata z Kir - Niedzica [pozostałe firmy]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Wille regionalne: Chata Spiska, Chata z Kir

adres: Wille regionalne: Chata Spiska, Chata z Kir
Os. Polana Sosny 1
34-441 Niedzica

Informacje

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wolnego czasu w pięknie położonym Ośrodku Polana Sosny w Niedzicy nad brzegiem Dunajca, w sąsiedztwie Jeziora Sromowieckiego, Słowacji , z widokiem na Zamek i Pieniny. Ośrodek dysponuje willami regionalnymi, restauracją, nowoczesnym campingiem oraz wyciągami narciarskimi, gdzie nasi Goście otrzymują specjalne rabaty na karty zjazdowe oraz szkółkę narciarską.

Oferta

Ośrodek oferuje noclegi w Chatach Regionalnych: Chata Spiska z Łapsz Niżnych z początku XX wieku została przeniesiona i zrekonstruowana na Polanie Sosny. Chatę zaadoptowano na ośrodek z 2-3 osobowymi pokojami (TV SAT, radio, telefon), precyzyjnie łącząc wysoki standard z oryginalnymi elementami wyposażenia zachowując tradycję i kulturę Spisza. Łącznie posiada 17 miejsc noclegowych.

Chata z Kir - regionalna, stylowa chata góralska w połączeniu ze starym młynem z Czarnego Dunajca i przeniesionej chaty z Kir. Obiekt posiada 30 miejsc noclegowych w pokojach 1-2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, radiem, telefonem. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Doba hotelowa: od 14:00 do 10:00, bezpłatny parking, akceptujemy karty kredytowe.

W cenie noclegu wliczona możliwość korzystania z sauny fińskiej.

Posiłki serwowane są w Restauracji Dwór. Wystrój restauracji zachowuje elementy z epoki i pozwala odczuć klimat XVII-wiecznego dworku polskiego. Restauracja oparta na tradycyjnej kuchni polskiej i węgierskiej przybliża tradycje regionu Spisza. Liczba miejsc: 80, lokal czynny: 10.00 - 22.00 Ośrodek posiada również wyciągi narciarskie "Polana Sosny" oraz camping.

Atrakcje

Świadczymy usługi hotelarskie, gastronomiczne, konferencyjne, organizujemy imprezy plenerowe, integracyjne, okolicznościowe, wesela, bankiety. W cenie noclegu możliwość korzystania z sauny fińskiej.

Atrakcje latem: - wycieczki rowerowe - spływ kajakiem Przełomem Dunajca - wyprawy kajakowo – rowerowe w pieniński przełom Dunajca - pływanie po Jeziorze Czorsztyńskim kajakiem, łódką, rowerem wodnym, żaglówką - rejs statkiem po jeziorze - wycieczki do Pienińskiego Parku Narodowego, wokół Jeziora Czorsztyńskiego - zwiedzanie zabytków (zamki w Niedzicy i Czorsztynie, kościółek w Dębnie itp.) - projekcja filmów o zaporze i elektrowni - wystawa archeologiczna znalezisk z terenu Jeziora Czorsztyńskiego - kort tenisowy - bilard - kawiarenka komputerowa - gry komputerowe - tenis stołowy - wycieczki krajobrazowe (trzy parki narodowe – pieniński, gorczański, tatrzański) - wyjazdy do Słowacji (przejście graniczne w Niedzicy) - ogniska z pieczonym baranem przy muzyce góralskiej lub cygańskiej.

Atrakcje zimą: - zabawy na śniegu (jazda na sankach, workach, ślizgach) - wyciągi narciarskie (trasy zjazdowe dla początkujących i zaawansowanych) - kulig - ognisko z pieczonym baranem i góralską herbatą przy kapeli - kawiarenka komputerowa - gry komputerowe - tenis stołowy - bilard - zwiedzanie zabytków wokół Jeziora Czorsztyńskiego (zamek w Niedzicy, zamek w Corsztynie, kościółek w Dębnie, itp.) - projekcja filmów o zaporze i elektrowni - wystawa archeologiczna znalezisk z terenu Jeziora Czorsztyńskiego - wycieczki krajobrazowe (trzy parki narodowe – pieniński, gorczański, tatrzański) Serdecznie zapraszamy!!!

Mapa

49.404790,20.334120

Oferta specjalna

Serdecznie zapraszamy na magiczne święta Bożego Narodzenia do Niedzicy w willach regionalnych na Polanie Sosny – rodzinna atmosfera w połączeniu z pyszną kuchnią to gwarancja niezapomnianego pobytu.  

Pakiet zawiera:
- 3 noclegi ze śniadaniami w formie bufetu w tym uroczyste śniadanie Bożonarodzeniowe
- 2 obiadokolacje
- wieczerza wigilijna
- prezent pod choinkę

Cena pakietu wynosi:
Osoba dorosła: w Chacie Spiskiej - 500 zł, w Chacie z Kir - 470 zł
 

Dla naszych gości przygotowaliśmy całodzienne karnety narciarskie w promocyjnych cenach!

Dodatkowe korzyści:
- 5% zniżki na zwiedzanie Elektrowni Wodnej Niedzica S.A.
- 10% zniżki na usługi dodatkowe tj.:
• saunę
• solarium
• jacuzzi
• siłownię
• hydromasaż
• kręgielnię
• bilard
• salę gier
- 15% zniżki na bilety do Klubu Muzycznego „Muzyczna Owczarnia” (www.muzycznaowczarnia.pl).

Przedłużenie pobytu:
Osoba dorosła: w Chacie Spiskiej - 140 zł, w Chacie z Kir - 130 zł/doba z obiadokolacją 

Rezerwacji można dokonać:
telefonicznie: 18 334 77 60

mailowo: polana.sosny@niedzica.pl

on-line

Oferta obowiązuje w terminie 22-26 grudzień 2012 i nie łączy się z innymi ofertami, promocjami