Aktualności

 • Pieniny na weekend - co warto zobaczyć? (9 Czerwiec 2022 o 12:54)

  W każdym z nas tli się tęsknota za przyrodą, obcowaniem z jej pięknem. Czy możemy odnaleźć odpowiedniejsze miejsce dla zaspokojenia tej potrzeby niż góry? Z pewnością nie! Uciec z miasta choć na chwilę - to marzenie wielu z nas.  Zobacz ... więcej »

 • Czy laserowe leczenie grzybicy paznokci jest skuteczne? (28 Kwiecień 2022 o 12:54)

  Grzybica paznokci to inwazyjna choroba dermatologiczna, która szybko się rozprzestrzenia i łatwo przenosi się na inne części ciała. Leki bez recepty często okazują się mało skuteczne. Kiedy domowe zabiegi nie pomagają, warto wybrać się do dermatologa i rozważyć laserowe leczenie ... więcej »

 • Słowacja: główne miasta, które warto zobaczyć (28 Kwiecień 2022 o 12:54)

  Jeżeli lubisz miejską architekturę, wąskie ulice czy kontakt z ludźmi, wiele miast może być odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Większość z nich będzie jednak pełna zgiełku, charakterystycznego dla wielkich metropolii. Aby odpocząć od niego, wybierz nieco mniej zatłoczoną okolicę, którą znajdziesz ... więcej »

 • Wszystko, co musisz wiedzieć o pokrowcach na plecaki turystyczne (29 Marzec 2022 o 12:54)

  Plecak to nieodzowny element każdej wycieczki. Jak wybrać dobry plecak oraz pokrowiec, aby w razie zmiany pogody zawartość ekwipunku nie ucierpiała? Więcej na http://www.pieniny.net.pl/blog/wszystko-co-musisz-wiedziec-o-pokrowcach-na-plecaki-turystyczne/ więcej »

 • Rowery górskie topowych producentów - dlaczego są warte zakupu? (10 Marzec 2022 o 12:54)

  Nowoczesne jednoślady wyróżniają się na rynku stosowaniem coraz ciekawszych technologii i rozwiązań, które pozwalają nam uzyskać jeszcze więcej radości z jazdy. Producenci dbający o najwyższą jakość swoich propozycji szczególnie pokazują nam jak wiele jeszcze możemy osiągnąć w kwestii kolarstwa. więcej ... więcej »

 • Nawilżanie skóry zimą - jak zabezpieczyć i dbać o twarz, by efekt był długotrwały? (28 Styczeń 2022 o 15:06)

  Wygląd skóry twarzy jest bardzo ważny dla każdej kobiety. Bardzo ważnym czynnikiem, który decyduje o jej napięciu oraz zdrowym i promiennym wyglądzie jest poziom nawilżenia. Więcej na http://www.pieniny.net.pl/blog/nawilzanie-skory-zima-jak-zabezpieczyc-i-dbac-o-twarz-efekt-byl-dlugotrwaly/ więcej »

 • Na wakacje w Pieniny? Zobacz jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w samochodzie (27 Styczeń 2022 o 15:07)

  Na wakacje czeka się przez cały rok. Aby upłynęły w miłej i radosnej atmosferze należy je zaplanować tak, aby wyeliminować przede wszystkim zagrożenia jakie pojawiają się podczas podróży samochodem.  więcej na www.pieniny.net.pl/blog/na-wakacje-w-pieniny-zobacz-jak-zapewnic-dziecku-bezpieczenstwo-w-samochodzie/ więcej »

 • Termowizor dla miłośników przyrody (1 Styczeń 2022 o 15:06)

  Podczas wypraw w góry poszukujemy kontaktu z dziką przyrodą. Wielu doświadczonym wędrowcom nie wystarcza podziwianie pięknych krajobrazów. więcej na http://www.pieniny.net.pl/blog/termowizor-dla-milosnikow-przyrody/ więcej »

 • Zegarki Timex Expedition – 4 funkcje na każdą wyprawę! (3 Grudzień 2021 o 15:06)

  Przygotowania do wyprawy wymagają skompletowania odpowiedniego sprzętu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy amatorami turystycznych eskapad czy profesjonalistami, dobry zegarek to podstawa! Spełni swoje zadanie nawet w trudnych warunkach z ograniczonym dostępem do światła. więcej na naszym blogu http://www.pieniny.net.pl/blog/zegarki-timex-expedition-4-funkcje-na-kazda-wyprawe więcej »

 • TOP 5 najlepszych butów górskich (27 Październik 2021 o 15:07)

  Długie wycieczki piesze, zdobywanie szczytów oraz pokonywanie górskich szlaków wymagają odpowiednich, specjalistycznych butów. Butów, które skutecznie ochronią Twoje stopy, bez względu na panujące warunki atmosferyczne oraz na nawierzchnię, po której się poruszasz. Jakie buty górskie męskie wybrać, aby spełniły Twoje oczekiwania, ... więcej »