Aktualności

 • 5 genialnych pomysłów: Jak zaprojektować kuchnię? (27 Styczeń 2022 o 15:07)

  Twoja kuchnia jest miejscem realizacji wielu codziennych zadań. Z tego powodu musi być zarówno funkcjonalna, jak i efektowna pod względem wizualnym. Bez względu na to, czy gotujesz, jesz... więcej na www.pieniny.net.pl/blog/5-genialnych-pomyslow-jak-zaprojektowac-kuchnie/ więcej »

 • Na wakacje w Pieniny? Zobacz jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w samochodzie (27 Styczeń 2022 o 15:07)

  Na wakacje czeka się przez cały rok. Aby upłynęły w miłej i radosnej atmosferze należy je zaplanować tak, aby wyeliminować przede wszystkim zagrożenia jakie pojawiają się podczas podróży samochodem.  więcej na www.pieniny.net.pl/blog/na-wakacje-w-pieniny-zobacz-jak-zapewnic-dziecku-bezpieczenstwo-w-samochodzie/ więcej »

 • Termowizor dla miłośników przyrody (1 Styczeń 2022 o 15:06)

  Podczas wypraw w góry poszukujemy kontaktu z dziką przyrodą. Wielu doświadczonym wędrowcom nie wystarcza podziwianie pięknych krajobrazów. więcej na http://www.pieniny.net.pl/blog/termowizor-dla-milosnikow-przyrody/ więcej »

 • Zegarki Timex Expedition – 4 funkcje na każdą wyprawę! (3 Grudzień 2021 o 15:06)

  Przygotowania do wyprawy wymagają skompletowania odpowiedniego sprzętu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy amatorami turystycznych eskapad czy profesjonalistami, dobry zegarek to podstawa! Spełni swoje zadanie nawet w trudnych warunkach z ograniczonym dostępem do światła. więcej na naszym blogu http://www.pieniny.net.pl/blog/zegarki-timex-expedition-4-funkcje-na-kazda-wyprawe więcej »

 • TOP 5 najlepszych butów górskich (27 Październik 2021 o 15:07)

  Długie wycieczki piesze, zdobywanie szczytów oraz pokonywanie górskich szlaków wymagają odpowiednich, specjalistycznych butów. Butów, które skutecznie ochronią Twoje stopy, bez względu na panujące warunki atmosferyczne oraz na nawierzchnię, po której się poruszasz. Jakie buty górskie męskie wybrać, aby spełniły Twoje oczekiwania, ... więcej »

 • 5 rzeczy, o których należy wiedzieć o PIT-37 (27 Październik 2021 o 15:07)

  PIT-37 to najpopularniejsza deklaracja, jaką składamy do urzędu skarbowego, bowiem dotyczy osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Oto 5 rzeczy, które należy wiedzieć o formularzu PIT-37. Więcej na: www.pieniny.net.pl/blog/5-rzeczy-o-ktorych-nalezy-wiedziec-o-pit-37/ więcej »

 • Cyfrowanie w Pieninach - podsumowanie (27 Październik 2021 o 15:06)

  Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „ Gorce-Pieniny” zakończyło realizację projektu pn: „Cyfrowanie w Pienianach” dofinansowanego z Programu Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu – Kultura ludowa i tradycyjna 2021. Projekt realizowany był przez 8 miesięcy podczas 160 godzin, którego celem było ... więcej »

 • Praca w Nowym Sączu - jak znaleźć oferty pracy? (27 Październik 2021 o 15:06)

  Jak wskazują prognozy na rok 2022, w Nowym Sączu będzie wysokie zapotrzebowanie na pracowników z sektora budowlanego, motoryzacyjnego, edukacyjnego, specjalistów IT, a także przedstawicieli ochrony zdrowia. Sprawdź w naszym artykule, kogo jeszcze będą poszukiwali pracodawcy, a także dowiedz się, gdzie ... więcej »

 • „Pienińskie sacrum” – cz. II. „Śladami Jana Pawła II” (31 Lipiec 2020 o 0:10)

  Druga odsłona w przestrzeni internetowej „Pienińskiego sacrum”, którego emisja nastąpi w najbliższą sobotę 1 sierpnia o godz. 19:00 na https://youtu.be/4TEkI_LAJhI będzie prawdziwym świętem młodości. Utwory organowe luminarzy muzyki, zawsze chętnie słuchanych i rozpoznawalnych w każdym zakątku świata: G.F. Haendla oraz ... więcej »

 • Jubileuszowy Festiwal Pieniny-Kultura-Sacrum w Krościenku n. Dunajcem (20 Lipiec 2019 o 9:00)

  Chyba trudno już wyobrazić sobie letni krajobraz kulturowy Pienin bez obecności Letniego Festiwalu Pieniny-Kultura-Sacrum. To wpisane na trwałe w górski pejzaż wydarzenie doczekało się 10 edycji. Niby nie aż tak wiele, lecz tradycja dekady zobowiązuje i cieszy. Począwszy od 19 ... więcej »