Hotel Batory Szczawnica

Dane kontaktowe

adres:

Park Górny 13
34-460 Szczawnica

telefon:502 600 431
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Zapraszamy Państwa do pobytu w Hotelu Batory z 1874 roku. Budynek Hotelu położony jest w centrum Szczawnicy. Doskonałe warunki pobytowe, czyste powietrze, pijalnie wód mineralnych, piękne widoki, zapewnią Państwu niezapomniany i udany wypoczynek. Zapraszamy wczasowiczów indywidualnych i grupy wycieczkowe.

Oferta

Do dyspozycji gości oddajemy 27 pokoi 1, 2 osobowych (z możliwością dostawek). Hotel posiada pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój wyposażony jest w dostęp do internetu, TV SAT, radio i telefon. Ponadto oferujemy Państwu aktywny wypoczynek na hotelowych terenach rekreacyjnych położonych w malowniczej dolinie Grajcarka. Do Państwa dyspozycji oddajemy kort tenisowy, boisko do piłki siatkowej a dla najmłodszych dmuchany park zabaw oraz huśtawki. Gościom, którzy zmęczeni wysiłkiem poczują głód, oferujemy ogródek grillowy gdzie posmakują dań grillowych i ugaszą swoje pragnienie Dysponujemy płatnymi miejscami postojowymi, które są monitorowane całą dobę przez kamery. Hotel posiada pokój dla dzieci - wyposażony w gry i zabawki. Każdy pokój posiada własną łazienkę z WC i kabinę prysznicową.

Atrakcje

W sąsiedztwie znajdują się: basen kryty, pijalnie wód mineralnych, wyciąg krzesełkowy oraz trasy narciarskie. Istnieje możliwość organizacji wszelkich imprez na życzenie gości: wycieczki po Szczawnicy oraz do pobliskiej Słowacji, ogniska, biesiady z kapelą góralską, kuligi z pochodniami, pieczenie barana.

rafting