Na skale pokoje Szczawnica

Dane kontaktowe

adres:

św. Krzyża 10
34-460 Szczawnica

telefon:604 430 003
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Zapraszamy do naszego obiektu, na letni i zimowy wypoczynek, wyjazdy weekendowe. Organizujemy nie tylko wypoczynek dla indywidualnych osób, ale także dla grup zorganizowanych, wycieczki szkolne, młodzieżowe, zakładowe, konferencje, szkolenia i inne spotkania. Dla dzieci i młodzieży upusty i korzystnie niskie ceny. Budynek położony w centrum Szczawnicy z pięknymi widokami na góry, np. na Palenice.

Oferta

Do Gości dyspozycji komfortowe pokoje, z łazienką, balkonem, telewizorem, czajnikiem bezprzew. +naczynia. Oferujemy pokoje 2,3,4 osobowe. Na każdym piętrze lodówka. Na życzenie możliwość zamówienia pełnego wyżywienia.

Atrakcje

Posiadamy dużą sale ze sprzętem nagłaśniającym dla zorganizowania imprez tanecznych (dodatkowa opłata). Na terenie obiektu parking, możliwość zorganizowania ogniska, grilla. Posiadamy własny transport dla grup wycieczkowych. W pobliżu znajdują się źródła wód mineralnych, przystań flisacka, przejście graniczne na Słowację, wyciąg krzesełkowy całoroczny, puby, dyskoteki. W Jaworkach miłośnicy jazdy w siodle mogą odwiedzić stadninę koni, a zima skorzystać z kuligów.

rafting