Pokoje Gościnne w Szczawnicy Barbara Koterla

Dane kontaktowe

adres:

Główna 256
34-460 Szczawnica

  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Obiekt Pokoje Gościnne Główna 256 zlokalizowany jest w Szczawnicy, w sercu Pienin, z dala od uzdrowiskowego zgiełku, w odległości 1,5 km od szczawnickiej Przystani Flisackiej, 3 km od centrum uzdrowiska i dolnej stacji kolejki krzesełkowej na Palenicę (722 m n.p.m.) oraz 3 km od rynku w Krościenku n/Dunajcem.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 2 jasne i przestronne pokoje o powierzchni 31 m² i 28 m², znajdujące się na drugim piętrze cichego domu jednorodzinnego. Na piętro to, które oddajemy w całości do dyspozycji gości, prowadzi wspólna klatka schodowa.

Mniejszy pokój posiada 2 łóżka 2-osobowe i zadaszony balkon południowo-wschodni, a większy pokój 1 łóżko 2-osobowe, 2 łóżka 1-osobowe oraz 2 balkony: północny i południowo-zachodni z pięknymi widokami na Pieniny, Gorce i Dunajec.

 Każdy z pokoi dysponuje wifi, telewizorem, prywatną łazienką, żelazkiem, małą lodówką, stołem, czajnikiem oraz wyposażeniem niezbędnym do przygotowania śniadania i kolacji. Na terenie posesji możliwe jest pozostawienie samochodu, a w odległości 200 m od obiektu zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej "Szczawnica-Piaski".

rafting