Pokoje Gościnne i Apartament Pod Kozińcem

Dane kontaktowe

adres:

Jaworki , Czarna Woda 24
34-460 Szczawnica

telefon:516 046 236
  • Informacje

  • Galeria

  • Wyślij wiadomość

Oferujemy łącznie 18 miejsc noclegowych w przytulnie urządzonych pokojach 2-osobowych, 4-osobowym 
i apartamencie. 
Do dyspozycji gości zakwaterowanych w pokojach 2-osobowych i 4-osobowym

są: 2 łazienki z prysznicem, 2 oddzielne WC, kuchnia z pełnym wyposażeniem i telewizorem (2 lodówki, czajnik elektryczny, kuchenka gazowa, naczynia, sztućce, itp.).

Pokoje dodatkowo wyposażone w radia.

Do dyspozycji gości zakwaterowanych w apartamencie są: 2 pokoje 2-osobowe (sypialnia i pokój dzienny z sofą i 2 tapczanami, TV, radio). Dodatkowo kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka z prysznicem i osobne WC.

Dom w dużym, ukwieconym ogrodzie, a w nim oczko wodne z małym wodospadem oraz drewniana altana. Altana jest idealnym miejscem do spędzenia miło popołudnia, czy wieczoru w trakcie pobytu.
Altana jest umeblowana, w środku grill, palenisko. Wyposażona jest w kran z bieżącą wodą, czajnik, więżę stereofoniczną. Z altany można bezpośrednio po schodkach zejść nad potok Czarna Woda.

Na terenie posesji bezpłatny parking, mały plac zabaw dla dzieci (piaskownica, drewniana huśtawka).

Warunki rezerwacji i pobytu:

W przypadku rezerwacji pobieramy zadatek w wysokości 50% kosztów pobytu płatne na konto. Pozostała część płatna w dniu przyjazdu. Dodatkowo pobieramy obowiązkową opłatę klimatyczną w wysokości 2,90 zł/os/dzień pobytu.

Pobyt dzieci do lat 3– bezpłatnie

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 10:00.

Pokoje Gościnne "Pod Kozińcem" to idealne miejsce na spędzenie urlopu, weekendu czy świąt, zarówno dla gości szukających spokoju i ciszy, jak również dla amatorów aktywnego wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy

rafting