Ośrodek Wczasowy Pod Trzema Koronami

Dane kontaktowe

adres:

Polna 26
34-441 Niedzica

  • Informacje

  • Galeria

Informacje

Oferujemy państwu wspaniały wypoczynek w pięknym rejonie Spisza. Dysponujemy bazą lokalową mogącą pomieścić 150 osób. Ośrodek położony jest nad rzeką Dunajec, w odległości 27 km. od Nowego Targu w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu zbiorników wodnych Czorsztyn-Niedzica. Dla miłośników czynnego wypoczynku Ośrodek stanowi niezastąpioną bazę wypadową, gdyż otaczające go tereny są doskonałe do uprawiania turystyki i sportu zarówno w lecie jak i w zimie Oferujemy państwu wspaniały wypoczynek w pięknym rejonie Spisza.

W trzech budynkach mieszkalnych Ośrodek posiada miejsca w pokojach dwu-, trzy-, i czteroosobowych. W budynkach każdy segment mieszkalny (pokój) posiada pełny węzeł sanitarny Realizujemy też indywidualne zamówienia kulinarne, które dostosujemy do państwa upodobań. Dla osób pragnących posmakowania pieczonej baraniny organizujemy ogniska połaczone z pieczeniem barana. Istnieje możliwość umilenia tego czasu dźwiękami muzyki kapeli góralskiej lub zespołu cygańskiego. Nasz Ośrodek dysponuje elegancką stołówką, w której podawane są smaczne i domowe posiłki w przystępnych cenach. Organizujemy także dyskoteki i zabawy taneczne. W wolnych chwilach od uprawiania turystyki górskiej proponujemy grę w bilard, piłkę siatkową i koszykową.

Ponadto na terenie Ośrodka znajdują się: sauna, sala do ćwiczeń, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i sanek, parking oraz miejsce na ognisko. Wieczorem wolny czas możemy z przyjaciółmi spędzić przy kufelku piwa lub drinku.

rafting