Pokoje i Apartamenty w Pieninach

Dane kontaktowe

adres:

ul. Sloneczna 37
34-440 Kluszkowce

  • Informacje

  • Galeria

Informacje

Zapraszamy w Pieniny do Kluszkowiec, miejscowości położonej miedzy Nowym Targiem, a Szczawnicą.

Oferujemy państwu pokoje 2,3,4 osobowe, każdy z własną łazienką ,Tv ,w pokojach znajdują się lozka ,stolik, krzesła. Do pokoi jest oddzielne wejście od ogrodu nie kolidujące z gospodarzami. Przy pokojach na korytarzu jest lodówka. Na niższym poziomie znajduje się kuchnia wyposażona w kuchenkę. Mamy także apartamenty każdy z własna łazienką, TV dodatkowo w każdym apartamencie jest aneks kuchenny wyposażony we wszystkie rzeczy potrzebne do gotowania, do każdego z nich jest oddzielne wejście. Na posesji znajduje się parking na samochody. W ogrodzie jest grill z ławkami. Udostępniamy także badmintona, jest sala do tenisa stołowego ,udostępniamy także rowery, piłkarzyki.

Z naszego domu można się wybrać na wycieczki piesze na Trzy korony , Sokolice, Turbacz, spłynąć Spływem Dunajca, odwiedzić pobliskie miejscowości Szczawnica (15 km) Zakopane (35 km ) ,Nowy Targ (20 km), gdzie jest w każdy czwartek i sobotę "jarmak".

W miejscowości jest letni tor saneczkowy, do jeziora mamy okolu 900metrow z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Zima na gorze Wdżar funkcjonują wyciągi narciarskie z wypożyczalnia sprzętu, trasy narciarskie o różnej skali trudności. Do granicy ze Słowacja jest 15 km.

rafting