Pokoje Janina Węglarz Szczawnica

Dane kontaktowe

adres:

ul.Lipowa 48
34-460 Szczawnica

  • Informacje

  • Galeria

Nasz dom zlokalizowany jest w Pieninach, do Szczawnicy jest 2km a do Jaworek 1km. Dzięki oddaleniu od ruchliwych ulic wypoczynek u Nas można opisać jako spokojny i miły, a przedewszystkim cichy.

Dom został przerobiony dla turystów. Każdy pokój posiada własną, nową i piękną łazienkę

Posiadamy pokoje cztero, trzy i dwuosobowe z łazienkami.. Pokoje mają telewizory i czajniki. Zapewniamy gościom dostęp do internetu bezprzewodowego. Pokoje są zadbane i przestronne.

Do dyspozycji goście mają aneks kuchenny, a w nim: mikrofalówka, lodówka, płyta indukcyjna, sztućce, szklanki i talerze. Jest możliwość zapalenia grilla. Miejsce do parkowania samochodów jest bardzo bezpieczne. W pobliżu znajdują się dwa sklepy spożywczo-przemysłowe a także "Karczma Szlachtowska".

Oferujemy także przejażdżki dorożką konną latem, a zimą kuligi.

 

Atrakcje: 

Szczawnica to znane od lat górskie uzdrowisko leżące na wysokości ok. 500 mnpm. Miejscowość położona jest w pięknej dolinie Grajcarka prawobrzeżnego dopływu Dunajca. Dolina ta rozdziela Małe Pieniny od Beskidu Sądeckiego. Wyjątkowe położenie doliny powoduje, ze panuje tutaj łagodny a zarazem wyjątkowy mikroklimat służący lecznictwu i dobremu wypoczynkowi. Główną atrakcją miasta są pijalnie wód mineralnych służące lecznictwu. Znajdują się tutaj liczne trasy spacerowe, ścieżka pieszo-rowerowa do granicy słowackiej. Również ze Szczawnicy rozpoczyna się większość szlaków pieszych (turystycznych) w Pieniny: Bryjarka, Bereśnik, Palenica, Orlika, Jarmuta, Durbaszka, Prehyba i wiele innych. Odległe o 2km Jaworki to wspaniały wąwóz Homole, rezerwat Biała Woda i inne atrakcje. Zimą wyciągi narciarskie w Szczawnicy i Jaworkach.

rafting