Willa Parkowa

Dane kontaktowe

adres:

ul. Park Dolny 13
34-460 Szczawnica

  • Informacje

  • Galeria

Willa Parkowa - kwatery prywatne w centrum Szczawnicy

Nasz dom dysponuje słonecznymi 2 i 3 - osobowymi pokojami z łazienkami i balkonami. Pokoje wyposażone są w TV i radia. Istnieje możliwość przyrządzania śniadań i kolacji w aneksie kuchennym wyposażonym w lodówkę, naczynia, czajnik bezprzewodowy i kuchenkę gazową. NIE OFERUJEMY WYŻYWIENIA. W pobliżu znajdują się restauracje i jadłodajnie ze smacznymi, tanimi obiadami.

Dom położony jest w centrum miasta na ogrodzonej posesji z miejscami parkingowymi dla kilku samochodów. Willa usytuowana jest w pięknym parku z alejkami do spacerowania. Wokół domu jest duży ogród z miejscem do grillowania i wypoczynku, dla dzieci huśtawka i piaskownica. Na miejscu dostępna jest pomoc lekarska.

W odległości 200m znajduje się wyciąg krzesełkowy na Palenicę i orczykowy na Szafranówce. Obydwa stoki sztucznie śnieżone. Na Szafranówce atrakcyjna dla dzieci dorosłych rynna grawitacyjna. W pobliżu (ok. 100m) dostępne są: kryty basen, korty tenisowe, sauna i kino. Wieczory można miło spędzać w restauracjach, pubach, przy góralskiej muzyce i stołach z regionalnymi potrawami. Proponujemy Państwu miły pobyt w domowej atmosferze.