Willa pod Klonem w Szczawnicy

Dane kontaktowe

adres:

Park Górny 16
34-460 Szczawnica

  • Informacje

  • Galeria

Obiekt połozony w malowniczej i zacisznej okolicy Szczawnicy, jaką jest park uzdrowiskowy. Pokoje z łazienkami oraz bez łazienek posiadają w większości balkony. Z okien pokoi widok na Palenicę i Trzy Korony. Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy. Do dyspoycji gości ogród z grillem oraz ogrodzony parking. Na miejscu mozna skorzystać z gabinetu odnowy biologicznej tj. usług fryzjerskich i kosmetycznych oraz solarium.

Dodatkowe informacje: - 300 m do centrum, - 300 m do Zdroju, - 400 m do Kolei Linowej na Palenice oraz do trasy pieszo rowerowej na Słowację, - 800 m do stacji PKS, - możliwość rezerwacji telefonicznie lub maillowo, - zniżki po sezonie.

Nasz obiekt znajduje sie blisko sanatorium Inhalatorium, Papiernik, Hutnik. Korzystając z leczenia sanatoryjnego na własną rękę polecamy zakwaterowanie u nas w pokojach jedno-, dwu-. trzy-, i czteroosobowych. Na zabiegi do Inhalatorium 5 min., do pijalni 7 min. ZAPRASZAMY

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nowy Dworzec Gościnny w którym odbywają się koncerty, konferencje oraz imporezy kulturalne na skalę światową.

rafting