Willa Wzgórze

Dane kontaktowe

adres:

Cisowa, 6
34-441 Niedzica

  • Informacje

  • Galeria

Informacje

Willa Wzgórze jak sama nazwa wskazuje położona jest na wzniesieniu, dzięki temu z okien możemy podziwiać piękny krajobraz na jezioro Czorsztyńskie, ruiny Zamku Czorsztyn oraz Zamek "Dunajec". Willa powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą jednocześnie uciec od zgiełku i korzystać z uroków wypoczynku w turystycznej miejscowości. Rano obudzi Państwa śpiew ptaków, a po południu można spacerować po zaporze lub wygrzewać się na plaży. Kilkanaście metrów od willi można cieszyć się widokiem panoramy Tatr i Jeziora i napawać się spokojem jaki panuje na górze Cisówka.

Willa Wzgórze jest kameralnym obiektem. Dzięki temu dbamy o gości tak, aby czuli się jak w domu. Pokoje urządzone zostały w jasnych barwach. Znajdą w nich Państwo wszystko co niezbędne: bawełniana pościel, ręczniki, telewizory LCD, lodówki, lampki nocne, szafy z lustrem oraz Wi-Fi dostępne w całym obiekcie.

Willa znajduję się niemal w centrum Niedzicy Zamek- wystarczy zejść ze wzgórza i po 300 metrach będziemy na plaży. 500 metrów oddalony jest Zamek „ Dunajec”, restauracje, sklepiki.

rafting