Wynajem pokoi Wiktoria Zachwieja

Dane kontaktowe

adres:

ul. Główna 60
34-460 Szczawnica

  • Informacje

  • Galeria

Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy Państwu noclegi w niewielkim, rodzinnym domu.

Budynek znajduje się przy głównej szczawnickiej ulicy, w centrum miasta. Jest położony zaledwie kilkadziesiąt metrów od uroczego miejskiego parku, z zacisznymi miejscami do relaksu i odpoczynku. Oprócz malowniczych alejek można znaleźć tam plac zabaw dla dzieci i ogólnodostepne źródło wyśmienitej wody mineralnej. Spacerując w drugą stronę dotrzemy do wyjątkowej, najdłuższej w Polsce, promenady spacerowej, ciągnącej się na długości ponad dwóch kilometrów wzdłuż potoku Grajcarek. Jej koniec to uroczy zakątek końcowej przystani splywu Przełomem Dunajca.                                                         Naszym gościom oddajemy do dyspozycji 4 kameralne pokoje. Dwa 2 - osobowe z łazienkami i 2 pokoje 3-4 osobowe z łazienką na korytarzu. Do Państwa dyspozycji jest lodówka, bezprzewodowy internet, a obok domu duży parking w ogrodzie, który można wykorzystać do gier i zabaw na świeżym powietrzu, czy miejsce i sprzęt do grillowania.

Uwagi dla zainteresowanych:  Doba trwa od godz.16 - tej w dniu przyjazdu do godz. 10 -tej w dniu wyjazdu. Płatność za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu. Do kosztów pobytu doliczamy opłatę uzdrowiskową 3zł /osobodzień.

rafting