Na jakie okrycie wierzchnie postawić?

 • kurtki bezekawniki
  kurtki bezekawniki
 • płaszcze damskie answear
  płaszcze damskie answear

Wydawać by się mogło, że numerem jeden, jeśli chodzi o okrycia wierzchnie, są kurtki. Są oczywiście wciąż bardzo popularne, ale tak naprawdę mają pewnych poważnych konkurentów. Tymi konkurentami są bezrękawniki. Co należy wiedzieć o bezrękawnikach? Dlaczego tak bardzo je kochamy? Pora to sprawdzić.

Bezrękawniki to jest to

Na pewno nie wyobrażamy sobie funkcjonowania jesienią oraz zimą bez okryć wierzchnich. Byłoby nam zimno, nieprzyjemnie, a do tego najpewniej dopadłaby nas choroba. Nie zawsze musimy jednak stawiać od razu na kurtkę. Czasami wystarczy bezrękawnik, który obecnie się cieszy bardzo dużą popularnością.

Wystarczy spojrzeć na ofertę https://answear.com/k/ona/odziez/kurtki/bezrekawniki i od razu wpada nam w oko przynajmniej kilka propozycji. Rzeczywiście coś w tym jest. Co takiego mają w sobie bezrękawniki? Na pewno mamy na myśli sporą wygodę, jak i komfort. Bezrękawniki nie krępują naszych ruchów, mają najczęściej kaptur, który chroni nas przed deszczem i przed wiatrem, a na dodatek mają duże kieszenie, w których możemy pomieścić wszelkie nam potrzebne drobnostki.

Bezrękawniki można także nazwać po części częścią garderoby, która jest w pełni uniwersalna. Coś w tym jest. Możemy z bezrękawnikami w roli głównej tworzyć stylizacje miejskie, które ubieramy na co dzień, bardziej eleganckie, a także sportowe, które zakładamy, wybierając się w góry, czy też uprawiając inny sport. Kroje bezrękawników są przeróżne. Na pewno każda kobieta znajdzie taki, który będzie wręcz idealny.

Coś bardziej eleganckiego

Pomimo tego, że z wykorzystaniem bezrękawników także możemy stworzyć eleganckie stylizacje, to niekiedy potrzebujemy okrycia wierzchniego już w stu procentach eleganckiego, do którego dobierzemy piękną sukienkę, czy też elegancką marynarkę. W takich sytuacjach niezastąpione są oczywiście płaszcze. Każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie przynajmniej jeden egzemplarz.

Musimy przyznać, że oferta płaszczy puchowych damskich w sklepie Answear jest naprawdę bogata. Czy można się obawiać zakupów w sieci? Raczej nie. Nawet gdy sama rozmiarówka nic nam nie mówi, to już podanie poszczególnych wymiarów w centymetrach jest niezwykle pomocne. Dzięki nim możemy dopasować rzeczywiście rozmiar dla nas idealny. Z doborem rozmiarów nie powinnyśmy mieć żadnego problemu.

A co w sytuacji, w której jednak dobrałyśmy błędnie rozmiar? Tak naprawdę niczym nie ryzykujemy. Możemy bez problemu odesłać zakupiony płaszcz. Musimy jedynie pamiętać o tym, aby nie były zerwane metki i mieć dowód zakupu. Najczęściej jest to elektroniczna faktura, a więc nie powinnyśmy mieć z tym punktem żadnego problemu. Co ciekawe, obecnie zwrot jest darmowy, a więc nie ponosimy żadnych kosztów dodatkowych. Cieszy nas to przeogromnie, ponieważ wiadomo, że zły dobór rozmiaru może się zdarzyć. Co ciekawe, niektóre osoby zamawiają specjalnie dwa, czy też trzy rozmiary płaszczy, aby przymierzyć, który leży lepiej. Następnie zostawiają jeden, a resztę odsyłają.

Pora zrobić zakupy. Mamy nadzieję, że wiesz już, za czym warto się rozglądać.

Polecane artykuły

 • bus.jpg

  Najciekawsze atrakcje turystyczne na trasie Niemcy-Polska, które warto odwiedzić busem

  Podróżowanie busem między Niemcami a Polską to nie tylko wygodny sposób transportu, ale także doskonała okazja do odkrycia licznych atrakcji turystycznych na trasie. 

 • narty-pieniny.jpg

  Najlepsze stoki i ośrodki narciarskie w Pieninach

  Krajobraz Pienin przyciąga setki turystów nie tylko latem. To atrakcyjna okolica również wtedy, gdy pokrywa się śniegiem, tworząc doskonałe warunki do szusowania w malowniczym otoczeniu.

 • dlugi-weekend.jpg

  Najlepszy sposób na spędzenie długiego weekendu!

  Długie weekendy są wyczekiwane przez wielu z nas. To czas, w którym można odpocząć, nie myśląc o tym, że mamy jedynie 2 dni wolnego. Można zatem zaplanować dłuższe wycieczki, które pozwolą nam się zrelaksować - bez względu na to czy długi weekend spędzamy samotnie, czy w gronie rodziny lub przyjaciół. 

 • nieoczywiste-miejsca.jpg

  Nieoczywiste kraje z pięknymi górami

  Góry to fascynująca przestrzeń dla milionów ludzi na całym świecie, którzy eksplorują i podziwiają je przez cały. O ile fascynację Tatrami, szwajcarskimi Alpami, włoskimi Dolomitami czy peruwiańskimi Andami łatwo zrozumieć, o tyle warto też wyjść nieco dalej i poznać inne górzyste kraje, które dostarczają równie dużo pięknych widoków podczas wędrówek pośród wysokich szczytów. Oto garść naszych propozycji!