Termy Szaflary - odpoczynek w malowniczych tatrzańskich okolicach

Planowanie wakacji czy wypoczynku to nie lada wyzwanie. Udając się w określone miejsce, warto sprawdzić atrakcje i ciekawe miejsca znajdujące się w pobliżu. Jedną z najchętniej wybieranych przez Polaków destynacji urlopowych są Tatry i rejon Podhala. Nic w tym dziwnego, ponieważ odpoczynek w malowniczych tatrzańskich okolicach nabiera niepowtarzalnego charakteru. Jeśli planujesz wypoczynek w okolicach Zakopanego - koniecznie sprawdź Termy Szaflary. Co oferują termy podhalańskie? Dlaczego warto odwiedzić Termy Szaflary? Chętnie odpowiemy na te pytania. 

Termy Szaflary - odpoczynek, na który zasługujesz

Termy Szaflary to miejsce idealne na wypoczynek dla całej rodziny. Do dyspozycji gości obiektu jest cała masa atrakcji. Baseny termalne to wyjątkowy sposób na regenerację sił po wielogodzinnych górskich wędrówkach. Temperatura wody utrzymywana jest od 30 do 38 stopni Celsjusza, co daje możliwość korzystania z nich zarówno latem, jak i zimą. Baseny wyposażone w zjeżdżalnie z pewnością przypadną do gustu miłośnikom mocnych wrażeń. Na obiekcie możesz skorzystać zarówno ze zjeżdżalni wewnętrznej i zewnętrznej. Niebagatelną atrakcją, której próżno szukać gdzieś indziej jest trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna, zapewniająca dużą dawkę adrenaliny. Ogromna przestrzeń, ponieważ łączna powierzchnia lustra wody zajmuje aż 970 m2, pozwoli na cały dzień pełen wrażeń. Baseny zostały wyposażone w liczne urządzenia do hydromasażu. Wśród nich warto wyróżnić bicze wodne, ławki do masażu czy gejzery. Znajdziesz również urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody. Termy Szaflary to miejsce, w których zregenerujesz ciało i dowiesz się, co oznacza prawdziwy relaks. 

Termy Szaflary - cennik

Cena wyjątkowych atrakcji nie musi zwalać z nóg. Warto skorzystać z ofert pojawiających się na Best Plan Travel, aby poznać aktualne ceny na Termy Szaflary. Cennik może ulegać zmianom, dlatego warto trzymać rękę na pulsie. Decydując się na spędzenie urlopu, warto zakupić bilet online na atrakcje z wyprzedzeniem nie tylko ze względu na cenę. Dobrze rozplanowany wyjazd, pozwoli zmaksymalizować doznania i nowe przeżycia. Co ważne, kupując bilety wcześniej, mamy okazję na oszczędzenie cennego czasu. Do najlepszych, najciekawszych atrakcji często prowadzi długa kolejka zainteresowanych. Posiadając swój bilet, bez problemu unikniesz stania w kolejce, a czas spożytkujesz w przyjemniejszy sposób! 

Termu Szaflary to miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. W obrębie obiektu znajduje się wiele atrakcji dla najmłodszych, dlatego cała rodzina nie będzie się nudzi. Strefa spa, sucha sauna czy wyjątkowy hydromasaż to luksus, na który zasługujesz!

Polecane artykuły