Parki linowe

Park Linowy KrościenkoJeśli należysz do osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas, lubisz przygodę i nie boisz się wyzwań to zapraszamy Cię do parków linowych usytuowanych w Krościenku nad Dunajcem. 

Park linowy w Krościenku obejmuje aż 36 przeszkód linowych na drzewach, których łączna długość to ponad 5000 metrów oraz 14 przeszkód dla najmłodszych amatorów przygody o długości 100 metrów. Trasy linowe zostały zróżnicowane nie tylko pod względem samej długości i wysokości ale także trudności. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj trasę dostosowaną do swoich umiejętności. 

Na chwilę obecną (2010 rok) park linowy w Szczawnicy jest znacznie mniej rozbudowany, a trasy Park Linowy Krościenkolinowe są krótsze i mniej zróżnicowane. Nie mniej jednak w tym roku planowana jest jego rozbudowa w związku z tym już w 2011 roku  sympatycy wielkich wrażeń będą mogli spróbować swoich sił także w tymże parku. 

Ważne informacje  

Szczegółowe informacje na temat tras oraz cennika i godzin otwarcia parku znajdziesz na stronie internetowej www.ablandia.pl

W związku z planowaną rozbudową Parku Rozrywki w Szczawnicy od 23 października 2010 do 15 kwietnia 2011 Park będzie nieczynny. 


ABlandia Park Linowy Krościenko
ul.Sobieskiego stary Park Miejski
www.ablandia.pl

PARK LINOWY "Adrenalina Park"
ul. Sobieskiego 5a 34-450 
Krościenko nad Dunjacem
www.park-adrenalina.pl