Jaką pieczątkę firmową wybrać? Przegląd produktów

Każde przedsiębiorstwo, niezależnie od tego, czy mowa o jednoosobowej działalności, małej firmie czy międzynarodowej korporacji, powinno być wyposażone w podstawowe narzędzia i akcesoria biurowe ułatwiające codzienną pracę. Wśród nich należy wymienić m.in. pieczątki, które są niezbędne do tego, aby uwierzytelnić wiele dokumentów w formie papierowej takich jak np. umowy, faktury czy inne dowody sprzedaży. Wybór odpowiedniej pieczątki na pierwszy rzut oka może wydawać się banalnie prosty, jednak warto wiedzieć, że na rynku znajdziemy wiele dostępnych rozwiązań. O jakich mowa? Sprawdź!

  1. Pieczątki firmowe
  2. Pieczątki imienne
  3. Pieczątki Gdańsk - zamów przez internet

Pieczątki firmowe

Posiadanie pieczątki firmowej to absolutna konieczność dla każdego przedsiębiorstwa, które ceni sobie wiarygodność. Służy ona do potwierdzania autentyczności wystawienia wielu ważnych papierowych dokumentów. Postawienie stempla jest konieczne w wielu sytuacjach, np. wystawiania faktury sprzedażowej, podpisywania umowy z pracownikiem czy też oznakowania ważnych pism reklamowych. Na rynku dostępnych jest wiele pieczątek w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie. Na małej pieczątce firmowej możemy umieścić takie dane jak np. pełna nazwa firmy, adres, NIP czy podstawowe dane kontaktowe. Na dużym modelu warto dodatkowo uwzględnić logo czy też adres strony internetowej.

Pieczątki imienne

Dobrej jakości pieczątka firmowa to nie wszystko. W niektórych przypadkach warto zaopatrzyć swoje stanowisko pracy w pieczątkę imienną. Komu jest szczególnie potrzebna? Najczęściej jest to podstawowe akcesorium osób zajmujących wysokie stanowisko w hierarchii firmy, np. prezesów, dyrektorów czy też managerów dużych działów. Warto jednak pamiętać o tym, że również pracownicy niżsi rangą także często są zobowiązani do potwierdzania dokumentów papierowych nie tylko odręcznym podpisem, ale również pieczątką z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą stanowiska. 

Pieczątki Gdańsk - zamów przez internet

Odpowiednio dobrana pieczątka firmowa czy też imienna pozwala skutecznie usprawnić codzienną pracę. Na rynku dostępne są także inne rodzaje stempli, w tym m.in. datowniki, numeratory, pieczątki kieszonkowe czy też szkieletowe. Każdy przedsiębiorca może wybrać model skrojony na miarę swoich oczekiwań, potrzeb i strategii biznesowej. Zamów pieczątkę przez internet w wybranym sklepie, który znajdziesz na hasło pt. "pieczątki Gdańsk", dzięki czemu błyskawicznie dostaniesz ją do rąk własnych bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model, kolor tuszu i przygotujesz projekt.

 

Polecane artykuły